Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak 5 telefont, de nem tudom melyiket válasszam. A lista a következő: Samsung Galaxy S10, Huawei Mate 20 Pro, Xiaomi Mi 9, ASUS Zenfone 6, Oneplus 7. A kiválasztásnál a következő szempontokat vettem figyelembe: kamera, kijelző és teljesítmény. Mivel a listán szereplő modellekben elég sok átfedés van, ezért nem tudok választani közölük.

A Xiaomit Mi 9-cet gondoltam, hogy jó lehet, de a MIUI felület nem jött be túlságosan. A Oneplus 7 pro jó lenne, de sajnos arra nincs keretem. A Huaweitől pedig félek, hogy nem kapna frissítéseket olyan hosszú időre, mint a többi.



2019. jún. 23. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Így tovább, lassan megválaszolod a kérdést. A Samsung-nál van arányaiban a legtöbb hiba.
2019. jún. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mindegyikben van valami, ami hiányzik vagy hibás.
2019. jún. 23. 18:23
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Én a xiaomival besz*ptam ezért mégegyszer nem kéne, a samsungoknak a rendszere egy rakat xar nekem most note 8 van és szaggat, lefagy, bonyolult, meg szerintem kicseszett ronda is, a huawei-vel kitudja mi lesz, Szóval marad az oneplus meg az asus, ami közül én biztos, hogy az oneplust választanám...
2019. jún. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

"A Samsung-nál van arányaiban a legtöbb hiba."


Kérlek, mesélj még! :)


"samsungoknak a rendszere egy rakat xar nekem most note 8 van és szaggat, lefagy, bonyolult, meg szerintem kicseszett ronda is"


Érdekes.. nekem az 5 éves Galaxy S5 mai napig is tökéletesen működik a Galaxy A6+-om mellett. Egyikkel sincs semmi bajom. Nem tudom mi bonyolult neked az, hogy bekapcsold a telelfont vagyhogy megnyisd a kamerát, stb.. és az, hogy "szerintem kicseszett ronda is" véleményt inkább magadban tartsd meg, mert kinek melyik rendszer jön be. Nekem például a Huawei EMUI rendszere nem szimpatikus vagy a Xiaomi MIUI rendszere mintha fosból lenne, de sehova nem írtam még ki, mert a kutyát se érdekli, hogy én mit gondolok róluk. Gondolom a "szaggat"-tal se vagy tisztában, hogy mit is jelent pontosan..


Kérdezőnek: Oneplus 7 ezek közül. Vagy egy iPhone-n is gondolkoznék.

2019. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, ha iPhone, akkor melyik?

XR megéri? Mert a kijelző felbontás nem mondható kimagaslónak.

2019. jún. 23. 21:25
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Én maradnék a helyedben a Xiaomi nál, nekem már a második Xiaomi Redmi Note 6 om van, édes anyumnak is az van, és most vettünk apumnak egy Xiaomi mi Pad 4 et.

Nekem nagyon be jöttek, és a világmindenség végéig jönnek rá a frissítések!

Amúgy, ha még tényleg jó telefont szeretnél akkor a Oneplus 7 az ami a legjobb.

2019. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi pénzed van rá egyébként?
2019. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Iphone xr jó választás vagy négy-öt évig még biztos lesznek rá frissítések, amúgy az lcd kijelző nagyon jó minőségű, mindennapokban nem lesz vele gond!
2019. jún. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
200.000 forint a keretem, de szükség esetén egy picivel meglépem.
2019. jún. 24. 18:17
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe Nokia 9 Pure View-et venném. Az pont 200.000.- most az emagnál akciósan.
2019. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!