Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPad 9.7” (2018),...

Apple iPad 9.7” (2018), lightning to hdmi, vga csatlakozóval működik? Tükrözi ami a tableten van?

Figyelt kérdés
Ilyen vagy hasonló adapterrel: [link]

2019. jún. 25. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, erre való. De nem olcsók, mondjuk ha Ipad-ed van, akkor nem tétel.
2019. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom arra való, csak nem tudom 100% hogy tablettel is működik. Esetleg ha valaki próbálta már fontos lenne. :)
2019. jún. 25. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg ezek (a gyári legalább is biztosan, a linkelt az nem túl meggyőző, de persze ha olcsó, egy próbát megér, max kidobod) működnek iPhone/iPad/iPod-on is.
2019. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, nem pont erre az adapterre gondoltam, csak hozzá lehessen kötni (tudom meg lehet oldani vezeték nélkül is de esetemben nincs erre lehetőség), köszönöm a választ ezt szerettem volna tudni, hogy egyáltalán megy vele vagy úgymond képes rá, hogy megjelenítse a képet, és nem hogy bedugom és sötét kép fogad no signal-al :D
2019. jún. 26. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!