Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hova tűnnek az SMS-ek a...

Hova tűnnek az SMS-ek a telefonomból?

Figyelt kérdés

2 hónapja van új telefonom.Eddig minden SMS amit kaptam, küldtem megvolt.Most nagy része eltűnt.Sehogy se tudom visszavarázsolni, pedig volt közte fontos üzenet is.Teljesen logikátlanul tűntek el.Eltűnt a tegnap kapott is, meg a 2 hónapja kapott is, de meg is maradt a régiből is pár.A régi, elavult telefonom sose csinált ilyet, mindig mind megvolt benne.

Hova tűnnek el?

Vissza lehet valahogy hozni őket?

Már most félek hogy a pótolhatatlan fényképek,telefonszámok is egyszer csak eltűnnek.


2019. jún. 26. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a telefon memóriában tárolódnak gondolom és ott történt valami esetleg.

Fel volt szinkronizálva valahova a tartalmuk? Ekkor valószínűleg vissza lehet hozni. Telefon fel szokott ajánlani olyat (Android esetén nem tudom van -e ilyen) hogy üzenetek szinkronizálása és akkor időnként feltölti a felhőbe.

2019. jún. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az sms-ek elszálltak az ilyen tipusú készüléken, felejtsd el.


"Már most félek hogy a pótolhatatlan fényképek,telefonszámok is egyszer csak eltűnnek."

Ilyenkor a legfontosabb, hogy tovább kell félni, mert ha esetleg rendszeresen mentenéd az adatatodat, akkor már miért kellene félned. Hát kinek kell az ilyen nyugodt élet??

2019. jún. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Zoligyerek:Aranyos ez a cinizmus,de nem érek vele semmit.Azt se tudod, milyen telefonom van,de egyből írod, hogy nincs esély visszaszerezni az SMS-eket.Köszi!
2019. jún. 29. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!