Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom androidon kikapcsol...

Hogy tudom androidon kikapcsolni a messenger csipogasat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Légy szíves segítsetek, egyszerűen sehol és sehogy nem tudom kikapcsolni a messenger csippanó hangjat, amikor ugye jon egy új üzenet. Az ertesitesek és hangok beállítások belül van egy olyan h értesítési hang, de nincs csuszka, hogy kikapcsoljam. Csak a csipogas hangjat tudom megvaltoztatni. Az értesítéseket ki tudom kapcsolni max 24 orara, de akkor ugye egyáltalán semmit nem jelez, ha írtak. Vagy lenemitom a telefont, viszont akkor csörögni se csörög..

Annyit akarok csak, hogy szimplán rezegjen, ha írnak és ne adja ki azt az idegesítő csipogast. De egyszerűen semmi, sehol nincs olyan beállítás h hang kikapcsolasa.

Valaki tud segíteni? :(

A legújabb messenger van rajta (06.17ei frissítés), de kolléganőmnek is ez a verzió van fent az androidos Huawei telefonján és neki van olyan opció hogy “Hang” és ki tudja kapcsolni egy csuszkaval..


2019. jún. 26. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az én figyelmem kerülte el, de pontosan milyen telefonod is van?


Először töröld le, tedd vissza és nézd meg úgy. Ha ez nem jó és van rá frissítés, akkor azt telepítsd fel nézd meg hogy van e csúszka ha nincs akkor törlés és újramegnézni a csúszkát.

2019. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Újratrlepitettem már, de semmi.

Amúgy P30 Lite, elfelejtettem írni. (Huawei)

2019. jún. 26. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor próbálj meg egy olyant hogy ne a google playes appot rakd fel hanem egy másikat. Keress rá egy messenger apkra és azt tedd fel.
2019. jún. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Messenger megnyit, bal felső sarokban profilképedre kattintasz, Értesítések és hangok menü, a többi már egyértelmű lesz
2019. jún. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4: Ha figyelmesen elolvasod a kérdésem, akkor leírtam hogy nem tudom az Ertesitesek és hangok menü alatt kikapcsolni, nincs olyan menüpont amivel a hangot ki tudom iktatni..:(
2019. jún. 27. 09:06
 6/6 anonim válasza:
82%
mar sikerult? frissites utan en sem tudom...
2019. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!