Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SMS fogadásnál, miért ezt...

SMS fogadásnál, miért ezt írja ki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Adott egy régi fajta,de ujonan vett NOKIA 105-ös kártyafüggetlen készülék.


Tettem bele egy Vodafone-os sim kártyát. (feltöltő kártyás,tuti díjcsomagban van).

Működik is, semmi gond vele.


A problémám annyi,hogy tegyük fel, ki van kapcsolva ez a telefonom és mondjuk valaki délelőtt mondjuk: 08h30m-kor elküld nekem egy sms-t. )ezt ugye akkor kapom meg ha bekapcsolom a telefont).


Mondjuk bekapcsolom a telefont 10h00m-kor...ekkor meg is kapom ezt az sms-t, DE kiírja, hogy 10h00m-kor kaptam sms-t. ...és én nem tudom így, hogy ezt az sms-t, amit jelen esetünkben 08h30-kor küldtek nekem, hogy mikor küldték el!


Remélem érthetően leírtam,tehát, ha ki volt kapcsolva a telefonom és bekapcsolom valamikor, akkor nem az akkori időt írja ki,amikor feladták nekem az sms-t.


Ez valami beállítás probléma? Vagy más?



2019. jún. 27. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a telefon szoftverének a hibája és nem tudsz mit tenni vele. Amikor megkapja az smst, nem a hálózattól kapott időt menti mellé, hanem a saját aktuális rendszeridejét.
2019. jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!