Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nedves usb csatlakozó, újraind...

Nedves usb csatlakozó, újraindítás után nem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy a8 2018, telefonom, van ami ip68 as kijelzővel rendelkezik. A mai nap folyamán víz került az USB csatlakozóba. Rengeteget szárítottam, de a vizcsepp ikon ugyanúgy ott maradt. Már le volt merülve, ezért tölteni se tudtam kikapcsolt, aztán kénytelen voltam toltore rakni, aztán nem is jelzett, nem volt vizcsepp ikon, és tölteni is engedte. Akkor most ez normális, vagy még mindig víz van benne, de nem jelezte ki?

2019. jún. 30. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja. Teljesen normális. Sztem valami biztonsági cucc lehet benne, hogy száradás után is, vagy fél óráig mutatja a vízcsepp ikont.
2019. jún. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nyugodtan tölthetem?
2019. jún. 30. 17:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Semmi gond nem lesz vele
2019. jún. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sokáig reklamál, attól függetlenül hogy már több órája száraz.
2019. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd eltűnik. Egyébként meg ezt a "ip68 as kijelző"-t szerintem ne erőltesd, mert nettó fa***ág.
2019. jún. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!