Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok erről a képről?

Mit gondoltok erről a képről?

Figyelt kérdés
[link]

2019. júl. 2. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán nyerte el a tetszésemet. Túlszaturált, túl erős színű a virág a monokróm háttérhez. Ráadásul az effekt sem lett valami igényes. Rengeteg helyen ráment az effekt a virágra is, illetve a háttér egy része színes maradt. Gondolom telefonos képszerkesztőbe rányomtál, hogy csak a pirosas színeket hagyja meg, majd lementetted. Szerintem effekt nélkül, maximum a háttér kis elhomályosításával sokkal szebb lenne. Mondjuk én eleve nem rajongok a túleffektezett képekért.
2019. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fényképezési módszerekhez nem értek. Egyet látok a képről, azt hogy természetellenes.
2019. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugh... Te azt nem akarod tudni.


Na jó, kedvesen és finoman előadva:

1. Átkozottul trehányul van szerkesztve.

2. Ez az egyetlen szín egy fekete-fehér képen... kezdők szokták szeretni, mert nagyon könnyen kivitelezhető "varázslat", emiatt agyonhasznált, ráadásul az esetek 99,9%-ban teljesen indokolatlan, nem ad semmit a képhez. Lehet vele játszani, ha arról van szó, de nem szeretik az emberek.

3. Ha már itt tartunk: nem jó az eredeti kép: dekomponált és rémesen zavaros. Pontosan leolvasható róla, hogy fekete-fehér konverzióval és piros színnel akarta a költő orvosolni - jogos, így a vállalhatóbb. De ha az ember nem csak néz, hanem lát is dolgokat, pontosan tudja, hogy ez egy vacak kép.


Összességében: minden téren van még hová fejlődni.

2019. júl. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!