Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölt az Iphone 6S...

Adrii0314 kérdése:

Miért nem tölt az Iphone 6S telefonom utángyártott kábellel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Kb.3hete vettem használtan egy Iphone 6S telefont és hát töltőt azt úgy kaptam hozzá,hogy már elég rossz állapotban volt,állandóan mozgatni kell,hogy töltsön.1 hete vettem egy töltő kábelt az Euronicsban 990forintért.Nem működött,azt gondoltam a kábellel van baj.Tegnapelőtt a Best Byteban vett édesapám még egy kábelt és direkt úgy kérte,hogy 6Shez töltőkábel.Hazavitte,a sógórnőm XR-jét töltötte,de az én telefonomat nem.Viszont a barátnőim gyári töltőivel tölti.Valaki tudna segíteni mi lehe a probléma?Talán csak gyári töltővel tölti?

Előre is nagyon köszönöm!


2019. júl. 2. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a szifonok kényesek erre, gyárit vegyél, azzal biztosan tölt.
2019. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Talán csak gyári töltővel tölti?"

Nem, csak normális töltö kell.

Samsung, Huawei, Sony, Blitzwolf, ezek nálam mind tölti.

2019. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!