Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik legyen? 4...

Szerintetek melyik legyen? 4 telefon közül kéne választani.

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik telefont vegyem :


Galaxy Note 9 (újonnan)

Galaxy S10e (újonnan)

iPhone 8 (újonnan)

iPhone XR (használtan)



2019. júl. 2. 19:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
23%

"nyugodtan a geekbench pontszámokat, az iphone 8 többet kap" ha neked az számít hogy minél több pontot szerezzen egy telefon akkor gratulálok!


Antutu-ban meg a Note 9 veri az iphone 8at akkor miről beszélünk?


De vegyél iphonet ha neked annyira elnyerte a tetszésed!

2019. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
58%
Mondtam már, hogy nem iphonet használlok, és ezt nem tudom honnan veszed. Igaz hogy a note 9 veri a szintetikus tesztben, de ott csak a hardver van tesztelve, nem a szoftver, és abba sajnos a ios messze messze túlhaladja az androidot, szóval, végső soron az iphone az erősebb. Vegyük csak azt a (hú de utállom, rohadt játék) játékot, név szerint fortnite. Kijött a 6s-re ami egy 5 éves telefon, és futtatja. Mondj nekem 1 olyan androidos telefont ami futtatja azt a játékot, és 5 éves. Szóval, iphone-al jobban jársz, ami neked bejön, azt vedd.
2019. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Az s10e geekbenchekben erősebb, mint a Note 9.
2019. júl. 3. 18:59
 14/20 anonim ***** válasza:
46%
Mondok: az én 5 éves Galaxy S5-öm futatja a Fortnitet. :)
2019. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%
Nem, a legöregebb az s7 ami futtatja :)
2019. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Várjatok árirom a kérdést :

Melyik a legöregebb Samsung telefon ami futtatja a fortniteot.

2019. júl. 3. 22:07
 17/20 anonim ***** válasza:
56%

Nyugi, már, a te kérdésed meg van válaszolva. Amúgy ha picit is érdekel a dolog ténylegesen, miért itt ba**akszol az emberekkek, fél perc beünt gsmarenaba, és mindent kiad amit csak egy halandó tudni akar. Meg vagy elégedve?

Vedd amelyiket akarod, azt csak te tudod ,nézd meg őket éllőben, próbáld ki, dönts. Én már mondtam, xr-el nem kockáztatnék (mert használt) és a s10e jobb a note 9 nél tehát, ha ios kell akkor iphone 8, ha android akkor s10e. Többet nem tudok mondani igazán, mindkettő egy jó telefon. A különbségek (főleg az op rendszer, de amúgy): [link]

Én a 2 közül az s10e-t venném, az operációs rendszeren kívül mindenbe jobb.

2019. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ #17
2019. júl. 3. 23:25
 19/20 anonim ***** válasza:
58%
Én vagyok a #8 #10 #12 #15 és #17-es válaszoló :).
2019. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az S Pen funkcionalitása, ezért a két Samsung közül a Notet választanám. Az iPhonera meg valahogy sose csorgott a nyálam... Tény ugyan, hogy erősebb a Samsungoknál, de mit érek a geegbench pontokkal? Én a telefont az életben használom a mindennapjaimban, valós dolgokra, nemfarokméregetésre, szóval a geegbench pontok hidegen hagynak, ha egy készülék jól használható.
2019. szept. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!