Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy átlagos érintőképernyős...

Egy átlagos érintőképernyős telcsi (aksi) kb. mennyi ideig bírja a használatot (órában számítva)?

Figyelt kérdés

2019. júl. 3. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Nincs ilyen.

Se átlagos,

Se telcsi,

Se aksi.

Tanulj meg magyarul.

2019. júl. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A "telcsi"-re vagy az "aksi"-ra gondolsz?
2019. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez függ az akksi és a képernyő méretétől, hogy mit csinálsz a telefonon és mennyit. Nekem pl átlagos használat melett egy Honor 10 (5,85 colos kijelző, 3400mAh-os akksi, és a használat netezés, kisebb játékok, zene hallgatás) kb 1-1,5 van hogy 2 napig bírja, és általában 4-5 órás kijelzőidővel. Remélem tudtam segíteni :).
2019. júl. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Annak örülnék ha végre egy tárgyról lenne szó. Mármint egy olyan tárgy, aminek az aksija, a képernyője, és mindene olyan egyben lenne, hogy csak frissíteni sem kellene...:) TEljesen kész telefont szeretnék, ami mindenre tökéletesen jó. Nem merül le, nem törik el, egyszerűen működik, na ez lenne a lényeg, hogy tudjam használni. Azt ne mondja senki, hogy 2020 körül, egy többszázezres telefon aksija, nem bírja ki 2-3 napig, sőt... az én telcsim fél napot ha kibír, pedig olyan nagy szám volt ez is anno... hát 2020-ban veszek egy új telefont, és kíváncsian várom mi jön ez után?:)
2019. júl. 29. 03:59
 5/5 A kérdező kommentje:
3-as, igen segítettél! :) Köszi
2019. júl. 29. 04:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!