Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 9 telefonon az alapértel...

Honor 9 telefonon az alapértelmezett időjárás appot szeretném letölteni, hol találom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én hülye, egy app szortírozás közben véletlenül kitöröltem az alapértelmezett időjárás appomat, amiből volt a főképernyőn a widget is órával. Ezt nem találom sem az AppGaleryben, sem a Playben. Tud ebben valaki segíteni? Az volt a jó benne, hogy az óra a telefon órájával volt összekötve, így rákattintva rögtön tudtam az ébresztést kezelni stb... Kérlek, ha bármi ötletetek van segítsetek.

#widget #Honor 9 #időjárás app
2019. júl. 3. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Widgetek között keresd. Home-nál van. Nyomd sokáig a képernyőt (de ne dgy alkalmazást) és ott meg kell jelennie. Én nem tudom Honoron hogy van ez mert még soha nem volt ilyenem. Samsungnál így van. Gondolom Honornál is.
2019. júl. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Wadmalac ***** válasza:

Ebben nem az AccuWeather a gyári app?

[link]

2019. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem a képernyőről töröltem le, hanem az appok közül, így hiába keresem a widgeteknél a főképernyők lenyomva :(
2019. júl. 3. 11:17
 4/7 Wadmalac ***** válasza:

A gyári, Honor Store alkalmazásbolt gondolom nem lett törölve.

Ott keress rá a weather alkalmazásra és telepítsd onnan vissza.

2019. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs az HonorAppGaleryben sem.
2019. júl. 3. 13:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj gyári visszaállítást.
2019. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

Ez elvileg az eredeti Huawei weather app a Mate 20-ról, szerintem ugyanaz lehet.

[link]

2019. júl. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!