Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehetne a telefonra az...

Hogy lehetne a telefonra az előző gyári operációs rendszert visszatelepíteni?

Figyelt kérdés
Van egy samsung j4 plusom amin gyárilag nagyon jo op rendszer volt, amit sajnos frissitettem és sokkal rosszabb lett. Szeretném vissza álítani, csnáltam már gyári beálítások vissza állítását de az op rendszer ugyan az maradt. Sajnos nem nagyon értek ezekhez nincs ötletem se, ha valaki tudna légyszi segitsen, köszi

2019. júl. 4. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Az egy bonyolult folyamat, amivel simán ki lehet nyírni a telefont, ha nem értesz hozzá. Kell a gyári OS image és azt kell flashelni a telefonra, mindegyiknél más a procedúra. Elrontani könnyű, mert a neten mindenféle információ és szoftver kering, nem mind segítőkész és hasznos.
2019. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!