IPhone 6s 2019-ben?

Figyelt kérdés
Volt nemrég egy ilyen telefonom. Összetörtem, s váltottam egy Samsungra.. (j5 2017). Szeretnék visszaváltani. Megéri? Vagy újabb modellt kell keresnem?

2019. júl. 5. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 7,de inkább nyolc a beugró szint most,a 6s most megkapja az ios 13-at és reszeltek neki...
2019. júl. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 6S és a 7 között kb. 35e forint a különbség. Szerintem akkor már érdemes 7-est venni, mert a 6S a következő modell, aminek meg fog szűnni a támogatása. A 7 pedig a mai napig kapható még a hivatalos Apple forgalmazóknál is.

Persze ha használtban gondolkozol és találsz egy megkímélt 6S-t akkor érdemes megfontolni..

2019. júl. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hali! Én most közel 2 éve használok egy 6s-t és ennyi idő elteltével jönnek elő a problémák is, bőven. Ha teheted, akkor inkább 7, de még jobb döntés (teljesítmény és support szempontjából) a 8 esetleg ezek nagyobb tesvére, a 7 és 8 plus.
2019. júl. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ne. főleg ne használtan.

inkább vegyél 8-at, jobban jársz vele, vagy max 7-et. nekem is van egy régi 6s-em, szinte használhatatlan már :)

2019. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!