Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri egy iphone...

Dominika0305 kérdése:

Szerintetek megéri egy iphone 6 2019-ben?

Figyelt kérdés
Mindig is kiakartam próbálni az ios rendszert és nem akartam rögtön egy drágával kezdeni. Szerintetek megéri?

2019. jún. 26. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor már 6s
2019. jún. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy iphone se
2019. jún. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már 2 éve is rohadt lassú volt, mostmár kezd a használhatatlan kategória lenni.
2019. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Ahhoz, hogy telefont nyomkodj és messzendzseren tájékozódj, az első generációs ájfón is túlfejlett rendszer.

Amőgy belegondoltál, hogy 2 évente duplázóüdik a számítógépek tudása, te meg alapvetően netet nyomkodsz rajtuk, meg arra használod ezt, hogy a képernyőd elforgatásakor HD-ben forogjon egy inmidzs?

Személyes véleményem szerint nincs az az indok, amiért az ember túlárazott ájfónt vegyen. Még 2019-ben sem.

De ettől még simán találhatsz normális 2-3 éves telefonokat, amiket nem sznoboknak és műszaki analfabétáknak fejlesztettek.

2019. jún. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Imádom az iphone-t és az összes mondhatni megéri szerintem ha beszerzed valahogy olcsóbban az eredeti áruknál. DE a 6 már nagyon öreg,pont úgy fut mint a mai hétköznapi 100k-s telefonok. Minimum 6s-t ajánlanék mert az még megkapja az ez évi frissítést és szinte tökéletes a maga módján. abból is én törekednék a 64 gb-osra minimum. Ezek mellett ha még spórolnál tudom ajánlani a hasznaltalma.hu oldalt ahol gsm boltok is tesznek fel fél év garanciával. Sok sikert hozzá! :)
2019. jún. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én iPhone 7 alá nem igazán adnék.

Amúgy ezt, több helyen ki tudod próbálni, ajánlom hogy olyan helyre menj, ahol adva van a lehetőség (így nem kell minden esetre meg venned).

2019. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Újabbak sem érik meg
2019. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, a 6 jó telefon, de 2019-ben már nem éri meg szerintem. Kivéve, ha tényleg csak böngészni akarsz néha meg chatelni és nem sokat használni, de ha napi órákat nyúznád, hamar be fogja adni az unalmast.Én 2015 legelején vettem 6 Plust, azóta is ezt használom, nem szeretnék megválni tőle, de be van lassulva, folyton lefagy az érintője és szerintem a kamerája sem a régi. Max 500 képet tudok rajta tárolni, mert a régebbieket szimplán nem tölti be többet. Amikor vettem, még nagyszerű volt, most is szeretem (ameddig még bírja), de inkább csak hűségből. ha hosszú távra szeretnél telefont, rendszeres használatra, akkor legalább 7-est vegyél, bár szó ami szó, valóban drága.
2019. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!