Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes lecserélni egy Samsung...

Érdemes lecserélni egy Samsung J3-as telefont Samsung A10-re?

Figyelt kérdés
Kizárólag azért gondolkoznék egy váltáson mert az A10-nek erősebb az akksija. Amin még gondolkoztam az a Nokia 5.1 de egyenlőre ez a samsungról samsungra való csere érdekelne.
2019. júl. 10. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Inkább A20
2019. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Sokkal jobban megéri valamelyik Xiaomi mobil azért a pénzért.
2019. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Egyetértek a második válaszolóval, hogy szinte az összes Xiaomi jobban megérné. Mármint, igazából a Samsung J3 és a Samsung A10 között csak az 1000mAh a különbség. Én ilyenárért vagy Xiaomi Mi A2 Lite-ot (ahogy láttam, ebből van 3 GB-os és 4 GB-os verzió. A 4GB-os egy pár ezerrel drágább, de azt jobban megéri) vennék vagy pedig Xiaomi Redmi 5 Plusot. Mindkettőnek 4000 mAh az akkumulátora, szóval az A10-nél mindenképp erősebb, illetve 8 GB RAM-ja van, az A10-nek csak 4. Szóval ár-érték arányban mindenképp jobb mindkettő.


Igazából a telefonok amiket írtál, azoknak az akkumulátorában nincs akkora előrelépés. Na, ilyen árban pedig a Xiaominál jobb akkumulátoros telefont nem kapsz.

2019. júl. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!