Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Félreértem vagy tényleg...

Félreértem vagy tényleg rosszabbak?

Figyelt kérdés
Több telefonom volt több márkából is és mindnél egytől egyig azt vettem észre, hogy ami nem snapdragonnal van hanem saját processzorral azok leghamarabb fél év után förtelmesen lassúak és rosszak voltak míg minden snapdragonos telefonomnak tudtam új gazdát találni mert mai napig jók, csak nekem kellet új. Csak én fogtam ki rosszabbat vagy tényleg a snapdragonosak jobbak?

2019. júl. 10. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt MTK is és semmi baj nem volt vele.
2019. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akadnak saját processzorral rendelkező gyártók, igaz ezek ritkák: Huawei, Apple, Samsung. Ezeknél a saját processzoruk nem rosszabbak a snapdragonos telefonokhoz képest.
2019. júl. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Huawei van, saját processzorral (HiSilicon), ráadásul régi, de nem érzem, hogy lassú lenne, persze összehasonlítva egy Snapdragon-nal már jelentősebb különbség lenne! Processzorban nem a saját gyártmányon van a hangsúly, hanem hogy a Qualcomm gyártási technológiája a legfejlettebb, és ezáltal a leggyorsabb, viszont a Qualcomm független processzorgyártó, ami nem csinál telefonokat, ennyi! De amúgy néhány éve a Mobilaréna csinált egy nagy hardveres tesztet, melyből kiderült, hogy a Qualcomm után az Exynos és a HiSilicon a leggyorsabbak általánosságban, illetve még az Apple, de annál meg nem annyira számít, mivel az iOS kevésbé függ a hardvertől! Tehát nem mondanám, hogy önmagukban lassúak lennének, de egy Qualcomm-mal szemben hosszabb távon alul maradnak gyorsaságban!
2019. júl. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
+ a Snapdragon lassabban melegszik, ezzel is javítva az élettartamot.
2019. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!