Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen a tomkas bluetooth...

Milyen a tomkas bluetooth fulhallgato?

Figyelt kérdés

2019. júl. 11. 11:12
 1/5 A kérdező kommentje:
A bluetooth fulhallgatok altalaban 30 ezer koruliek, de aliexpress-en kb 20 euro. Van valakinek tapasztalata veluk? Jol mukodnek? Vagy atveres? Elmore is koszi.
2019. júl. 11. 11:16
 2/5 anonim ***** válasza:

Igazából konkrétan ezzel a fülhallgatóval nincs tapasztalatom, de én inkább a Blitzwolf fülhallgatókat ajánlom. Tény, hogy nincs csúcsszuper hangzása, mint a drágább, 40-50 ezres fülhallgatónak, de egy átlagos felhasználónak tökéletes.


Azon belül is a BW-FYE5 modellet ajánlom, illetve, hogy inkább a Banggood nevű oldalról rendelj. [link]


Egy kicsit drágább mint amit néztél, de még se 30 ezer, és ez tudom, hogy megéri az árát. Nézd meg róla a véleményeket, de akár árukeresőn is rákereshetsz (habár ott csak pár vélemény van).

2019. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 válaszoló vagyok.


Elkezdtem még jobban elemezni a Tomkas fülhallgatókat, mert ráérek. :D


Igazából én kettőt néztem 20 Euró körül, az egyik ez: [link]

Igazából ahogy láttam, 1218 véleményből 86% 5 csillagos. Elég jó arány.


Nem mellesleg, találtam róla egy review videót: https://www.youtube.com/watch?v=dGYjPz2bQ7U

Az ő elmondása alapján is elég jó a minősége.


Ez a másik Tomkas fülhallgató:

[link]


5952 véleményből 84% 5 csillagos. Erről nem nagyon találtam review videót, de az értékelések alapján ez is jó kis eszköz. :)


Őszintén, nem tudtam, hogy ennyiért lehet már Alin kapni ennyire jó kis fülhallgatót. Akkor felejtsd el az előbbi Blitzwolfos ajánlásom. :D Mármint, még mindig ajánlom a Blitzwolfot, de az pár ezerrel drágább mint ez. Ha ilyen árban keresel, akkor mindenképp megéri a kettő közül az egyiket megrendelni.

2019. júl. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg ahogy néztem, elég sokat bír az akkumulátoros tok. Mármint jó párszor fel lehet tölteni őket. Ez is egy plusz, sok bluetooth fülhallgatót csak 3-4x lehet feltölteni, de ahogy látom ezt többször.
2019. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szepen a segitseget es en is outlook, hogy a kerdesemmel tudtam neked just mondani. :)
2019. júl. 11. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!