Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy J5 kijelzőcsere után...

Galaxy J5 kijelzőcsere után furán viselkedik?

Figyelt kérdés

Galaxy J5('17) ,most lett benne kijelző cserélve!

A fényerőt nem tudom állítani(se automatán se manuálisan) ,folyamatosan egy fényerősségi szinten megy, illetve a kékfényszűrőre sem reagál semmit(pedig igen intenzívre van állítva)!

Esetleg valaki járt már így?

Mi lehet a hiba és mi a gyógymód?


Előre is köszönöm a segítséget!



#Samsung #kijelző #screenchange
2019. júl. 11. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:
még régen galaxy s3-nál volt ilyen.Nekem volt egy qpp amit letöltöttem a play store-ba és akkor tudtam fényerőt állítani valami brightness low vagy hasonló neve volt.Kékfényszűrő akkor még nem létezett.Nekem amúgy szervízbe azt mondták a kijelző hibája a csere sok lett volna ezért még kb egy évig úgy használtam,hogy csak az appal tudtam fényerőt állítani.Szerintem neked,ha most cserélték akkor tegyél panaszt,mert gondolom itt is a kijelző lehet a ludas.
2019. júl. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!