Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Spica 5700-hoz...

Samsung Galaxy Spica 5700-hoz szeretnék valahonnan letölteni igo 8 navigációs rendszert. Hol tudnék interneten?

Figyelt kérdés

Sziasztok. van egy Samsung Galaxy Spica 5700-om,és navigációs rendszer nélkül vettem.torrentz.comon leszedtem néhányat,de azok nem voltak jók ehhez a telóhoz.Kérem,akinek ilyen telefonja van,és volt ilyen problémával dolga,az kérem segítsen,mert hamarosan megyünk el kirándulni,és fog kelleni hozzá.esetleg linket is küldetek,ha tudtok.

köszi


2010. júl. 10. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
1.5 ös android vagy 2.1?
2010. júl. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ehhez sajnos nincs igo 8 csak az igo amigo és a primo. Azt tudom amikor bejött akkor a pannonnál (telenor) az amigot adták. Ez ment 1.5 és 1.6-os androidon és sokan a 2.1-hez is ezt használják. De jó alternatíva a Sygic is.
2010. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igo 2009: [link] van mit:)
2010. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Az "iGO" mappát másold fel a kártyád gyökerébe

2. Telepítsd fel a .apk fájlt a telefonodra

3. Indítsd el az iGO-t

müxik 1.5 ön meg 2.1 en is szal most jól pontozz fel mert megérdemlem:D

2010. júl. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem tudom,hogy találtad,de valóban működik.ezért felpontozlak.
2010. júl. 11. 13:24
 6/6 anonim ***** válasza:
ez maradjon az én titkom:) ha kell még valami csak szólj;)
2010. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!