Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másfél hónapig töltés nélkül...

Másfél hónapig töltés nélkül volt egy iphone es normalis ha utana még gyorsan merül?

Figyelt kérdés
Vettem egy Iphone 6S készüléket, majd hamar lemerült es az eladó mondta hogy másfél hónapig nem volt töltve es egy hétig még sokat kell töltögetni hogy normalis legyen újra az üzemidő. Ez vajon igaz vagy mas a probléma? minden segítséget elfogadom. Mellesleg az akkumulátor 82%-os.

2019. júl. 13. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Li-ion akku nem igényel formázgatást és valószínűleg nem is javít rajta, csak valamit nem értek:

- Megkaptad, nem töltötted fel, lemerült, csodálkozás.

- Utána jössz ide kérdezni, de még le sem tesztelted az üzemidőt a gyakorlatban?

Furcsa.

2019. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem hinném, hogy igazat mondott volna.

Azért az is lehet hogy már egy 3-4 éves darabról van szó.

2019. júl. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Volt töltve miután megvettem, gyakorlatban is volt használva és szerintem nem normális hogy a munkában pár óra készenléttel és kb 35-40 perc képernyőidővel 96 %-ról kikapcsolasig merült. Rákérdeztem az eladónál és azt mondta másfél hónapig töltés nélkül volt és egy hétig tölteni kell sokat de ez nem stimmel . Ja és nem volt használva más csak Messenger
2019. júl. 13. 17:04
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Aksicsere lesz
2019. júl. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%

Átvertek.

Döglött az akku.

2019. júl. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szirty ***** válasza:
90%
Ha nullára merülve volt tárolva, akkor akkucsere lesz...
2019. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
82%-os ezért nem értem 😤 lehet megejtek egy akksicserét
2019. júl. 13. 17:49
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Használt telefonnál józan ésszel be kell kalkulálni egy akkucserét.
2019. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!