Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson k310i akkumuláto...

Sony Ericsson k310i akkumulátorát naponta kell töltenem, mert pillanatok alatt lemerül. Ez szerintetek normális, vagy már a végét járja az aksi, és lehet lassan másikat venni? Nem mai gyerek már a telefon, talán több, mint 10 éve megvan.

Figyelt kérdés

2017. aug. 16. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A régi telefonok akksija is öregedik. Kűld el nyugdíjba megérdemli már eleget dolgozott. 😀
2017. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebayen tudsz venni hozzá akkut, ha a telefon tudása elég neked.

Nekem is volt ilyenem, de pár év után a joystick megadta magát, nem tudom elképzelni, neked hogyan működik 10 éven át.

2017. aug. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.Szerintem azért működik még ,mert tényleg nagyon keveset használom,a joystickot is.Még talán a minimálisnál is kevesebbet telefonálok :)De kb .annyi idős lehet a készülék.
2017. aug. 17. 08:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 11 éve volt ilyen telefonom és már akkor se számított komoly darabnak. Emlékszem az akkor még létező Sony Ericsson Portál nevű oldalról töltögettünk le rá mindenféle hülyeségeket. Nagyon becsüld meg, ha még most is működik.

Igen, a joystick nagyon hamar tönkrement bennük.

Vegyél bele másik akkut aztán használd amíg működik.

2017. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!