Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem a feloldási...

Elfelejtettem a feloldási jelszómat mit csináljak?

Figyelt kérdés
Huawei mate 20lite om van tegnap hajnalban a buli után nagy okosan megvaltozattam a jelszómat amit szépen elfelejtettem az ujjlenyomat jó volt csak ez a b*zi felfüggesztette, t mobilos a készülék a szolgáltató lebírja szedni róla a jelszót úgy h megmaradnAk az adatok? Mert hard resetet azért nem akarom mert elveszne minden. Anya előfizetésén van a telefonom kell ő is hozzá ha beviszem?

2019. júl. 14. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Szóval a telefon a bzi mert megpróbál megvédeni attól, hogy valaki ellopja az adataid? Senki sem fogja tudni feloldani.
2019. júl. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szolgálatóhoz menj talán szerencséd lesz, ha elhiszik, hogy az tényleg a te telefonod és nem loptad.
2019. júl. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szolgáltató sem fogja tudni feltörni a telefont, akár a tulaj viszi be, akár a kölke.

Így jártál, öcsi, majd legközelebb jobban vigyázol.

2019. júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát tudom igazolni még a dobozát is eltudom vinni meg mindent, csak azért kerdeztem mert úgy megbirom én is csinàlni hogy elvesznek a dolgok amik rajta vannak mert ha,ők se tudjak úgy h megmaradnak az adatok akkor be se viszem mert felesleges
2019. júl. 14. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Felesleges bevinned. Ők nem az FBI hanem egy mobilszolgáltató. Nem fogják tudni tudni feloldani a telefonodat. Így jártál...
2019. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!