Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi tartozik egy mobiltelefonná...

Mi tartozik egy mobiltelefonnál a garanciális hibák közzé?

Figyelt kérdés
Adott egy xiaomi telefon aminek önhibámon kívül kiesett a bekapcsoló gombja az az eltört,adott hozzá 2 év gyártói garancia,ok értem ha elejtem a telefont mondjuk kijelző törik vagy ilyesmi az az én hibám nem garanciális,de ha a gomb nem az én hibámból tört el akkor az nem garanciális lenne?

2019. júl. 15. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem nagyon hiszem, hogy be tudnád bizonyítani, hogy egyszercsak gondolt egyet a gomb, és csak úgy magától eltörött mindenféle fizikai erőbehatás nélkül...
2019. júl. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na de ha le esett volna a készülék simám sérülhette volna akár más dolog is rajta vagy benne de ilyen nem történt.
2019. júl. 15. 16:01
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos.

Egyébként nem csak leeséstől törhetett el. Lehetett attól is, hogy beszorult valahova. (Én épp tegnap törtem el így valamit: beszorult a fotel lába meg valami nehéz doboz közé. Aztán szerencsére rájöttem, hogy nem valami fontos dolog volt, csak valaminek a tartója, és amit tartott, az volt a lényeg, az pedig nem sérült meg. Mindegy.)

2019. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

# 3


De nem szorult be sehova,mert nem teszem olyan helyre.

Egyszer a pcx el jártam így kiküldtek egy általam rendelt alaplapot és a processzor érintkező tüskéinek fele el volt hasalva,vissza küldtem és húzták halasztották,hogy ez az én hibám,meg aztán már jó bevizsgálják meg majd pár hónap,aztán harcolt6am ahogy tudtam a végén vissza akarták küldeni a pénzt meg is rendeltem az alaplapot máshol megadtam nekik a számla számom mire hívnak,hogy na mégis csak van nekik egy cserében és tényleg nem az én hibám,de másik helyen meg már megrendeltem azt meg vissza mondani.Szóval szemétség megy.

2019. júl. 15. 16:30
 5/14 anonim ***** válasza:

"De nem szorult be sehova,mert nem teszem olyan helyre."

Én se direkt tettem olyan helyre... És az is lehetett volna, hogy csak hetekkel később veszem észre, hogy jé, ez el van törve, mert nem hallottam magát a törést (csak abból következtetek rá, hogy én törhettem el, hogy milyen helyzetben találtam meg a fotel lábához meg a nehéz dobozhoz képest: alig pár milliméter volt köztük akkor, amikor megláttam, hogy eltörött).


"szemétség megy"

Ezt el tudom hinni sajnos... De remélem, a xiaominál nem, mert nekem is olyan telóm van... Eddig nem hallottam rémtörténeteket róluk, azért is mertem ilyet venni, úgyhogy remélem, sikerrel jársz.

2019. júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

# 5


Nem tudom láttál e már ilyen bekapcsoló gombot xiaomi redmi note 7 majd nézd meg képen,Hogy szorul be úgy,hogy csak az az ici pici gomb sérül és más semmi sem?

2019. júl. 15. 16:41
 7/14 A kérdező kommentje:

# 5


Nem a xiaomival van bajom,csak a k....szott waiteQ szervizzel.Az előzö redmi note 5 öm kínából volt 1 évesen adtam el minden gond nélkül.

2019. júl. 15. 16:43
 8/14 anonim ***** válasza:

"Hogy szorul be úgy,hogy csak az az ici pici gomb sérül és más semmi sem?"

Jó, akkor mondjuk nem beszorult, hanem pl. ráesett egy kés élére, vagy valami hasonló vékony, nagyon kemény dologra úgy, hogy pont azt a gombot érte az ütközés. Persze, hogy nem valószínű. De esetleg...

Jó, akkor mondd meg te: mitől tört el? Az oké, hogy az ő hibájukból, nem a te hibádból, de mégis hogy történhetett?

2019. júl. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

# 8


Nézd nem tudom nem tartom leesős helyen,nem dobálom,tokban van tartva ha megyek valahova még plusz hord tokba is teszem,nem fekszek rá,nem teszem szék lába alá,nem dobálom a kés éléhez,nem nyomogatom direkt,hogy na szervizbe kerülhessen,semmi más külsérelmi és bélsérelmi nyom sincs rajta,hogy teszel tönkre egy gombot úgy,hogy semmi más nyoma nincsen,a lehetetlen dolgaidon kívül amit írtál?

2019. júl. 15. 16:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy én hogy teszem tönkre, hanem hogy mit fogsz mondani a szervízben, hogy belássák, hogy az ő hibájukból történt.
2019. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!