Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi tartozik egy mobiltelefonná...

Mi tartozik egy mobiltelefonnál a garanciális hibák közzé?

Figyelt kérdés
Adott egy xiaomi telefon aminek önhibámon kívül kiesett a bekapcsoló gombja az az eltört,adott hozzá 2 év gyártói garancia,ok értem ha elejtem a telefont mondjuk kijelző törik vagy ilyesmi az az én hibám nem garanciális,de ha a gomb nem az én hibámból tört el akkor az nem garanciális lenne?

2019. júl. 15. 15:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

# 8


Ha szar az anyag,akkor csak idő kérdése,hogy egyszer csak elpattanjon,pláne az a két kis hangyafasznyi műanyag köröm ami bent tartja a gombot a helyén.


Ez a két kis műanyag karom tartja

[link]


[link]

2019. júl. 15. 17:03
 12/14 A kérdező kommentje:

# 10


Például semmi más sérülés sincsen a készüléken,ha csak nem gyártanak majd rá.

2019. júl. 15. 17:04
 13/14 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg ez akkor se lehet nagy összeg, ha kifizettetik...
2019. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

# 13


Nem konkrétan a 6000Ft ről van szó,hanem minek a garancia ha semmi sem garanciás hiba?

2019. júl. 15. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!