Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Manapság milyen telefont...

MátéAzRendőr kérdése:

Manapság milyen telefont érdemes venni 60 ezer Ft körül?

Figyelt kérdés

Fő:

-Nagy belső tárhely, SD kártyával bővithető legyen

-Nagy képernyő

-Jó hangszóró

-Nagy "futamidő" egy töltéssel.

Előre köszi a válaszokat!



2019. júl. 15. 22:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Fontos továbbá hgy szép képet adjon, illetve hogy szép fotókat lehessen csinálni. Lehetőleg 4 vagy több giga ram legyen benne!
2019. júl. 15. 23:27
 2/7 anonim válasza:
100%
Xiaomi Redmi Note 7, Mi 8 Lite
2019. júl. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nekem pár hónapja kellett S.O.S. telefont vennem, nem szántam rá 50-nél többet. Honor 8A mellett döntöttem, ami pontosan ennyibe került. Előtte Samsung Galaxy J3 volt, másfél év után nemes egyszerűséggel megadta magát, de az első hetektől voltak gyíkjai.

A Samsungot semmiképp nem ajánlom már (több is van/volt a családban), pedig régen imádtam. Xiaomi-k nagyon mennek most, de ha tehetném, újra a Honort választanám. Szerintem a hangja egyszerűen zseniális, nem kell magammal töltőt hordanom, relatív nagy a kijelzője is, és a kamera is érdemel egy dicséretet.

Egyetlen negatívum, hogy normális tokot és fóliát csak Kínából tudtam hozzá rendelni, a fővárosban szinte sehol sem kapni kiegészítőt ehhez a típushoz, bár így negyed annyiért megúsztam.


Röviden: Egy szavazat a Honor 8A-ra, én imádom.

2019. júl. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 15. 23:41
 5/7 anonim válasza:
3. vagyok, akkor a Honor 8A kilőve, bocsi a regényért, ennek csak 3 GB a RAM.
2019. júl. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezeknél mind pipa, a Redmi Note 7.
2019. júl. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is láttam, mindegy, azért köszönöm hogy válaszoltatok! :)
2019. júl. 16. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!