Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A nem kivehető akksis telefono...

A nem kivehető akksis telefonokkal mit kell csinálni ha pl lefagynak vagy elsötétednek?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak egy telefont, ami ár-érték arányban megfelel nekem, de az akkumulátora nem kivehető. A régi telefonommal mindig volt valami baj, amit viszont egyszerűen megtudtam oldani. Kivettem az akksit, visszatetrem, majd bekapcsoltam a telefont. Vagy a 4 GB RAM-os Samsung nem az 1 GB-os Allview-al talál, s ez nem valószínű, hogy csak úgy bedobja a törülközőt tiszta magától?


Amit kinéztem: Samsung Galaxy A50, Dual SIM, 128GB, 4G


2019. júl. 16. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Hosszan nyomod rajta az összes gombot és újraindul. Hiába van lefagyva.
2019. júl. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
A bekapcsoló gombot 15-20 másodpercig nyomva kell tartani, az hardveresen kilövi a készüléket hasonlóan, mint a PC gombja.
2019. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Hosszan nyomva kell tartani a bekapcsoló gombot, amíg újra nem indul a kivehető akkus mobiloknál sem kell kiszedni
2019. júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
A PC-n a hardveres kilövés a tápegység billenőkapcsolója. A hosszan nyomott bekapcsgomb (PC-n) szoftveres megoldás (biosból)
2019. júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!