Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy A70-en hogy...

Samsung galaxy A70-en hogy tudok jelszóval levédeni egy mappát?

Figyelt kérdés
Sose volt még samsung telefonon csak huawei és ott egyszerűen meg lehetett oldani hogy pl csak a galériát lezároltam ha megakartam nyitni csak az ujjlenyomatommal lehetett belépni. Samsungnál viszont ilyet nem találok nagyon megvan bonyolítva csak biztonsági mappát találtam meg is csináltam de az nem olyan amilyen nekem kell. Valami külső program nélkül (play áruház) van rá lehetőség hogy alkalmazásokat így letudjak zárolni hogy csak az ujjammal tudjam megnyitni?

2019. júl. 16. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Az miért nem jó, ha az egész telefonodat zárod le?

Egyébként nekem van egy S Biztonság nevű alkalmazásom és ott be lehet ezt állítani.

2019. júl. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!