Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lesz akkor, ha tényleg...

Mi lesz akkor, ha tényleg továbbértékesítik a magyar Telenort?

Figyelt kérdés

forrás:

[link]



2019. júl. 16. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért,amikor a Pannon GSM-ből Telenor lett változott valami?

Pláne hogy csak 25%-os részesedést vásárolna az állam,tehát egyenlőre csak a tulajdonrész után járó nyereségrészesedésre hajtanak.

2019. júl. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem teljesen midengy, de sokaknak nem ezért érdekel kinek mi a véleménye erről.
2019. júl. 16. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:

"Nekem teljesen midengy, de sokaknak nem"

A sokakat se nagyon izgatja.

Meg egyébként is, miajd ha igen, megkérdezik.

2019. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én csak félek, hogy sokan tovább fognak állni.. De akkor azt mondjátok, sokakat nem fogja érdekelni?
2019. júl. 17. 09:35
 5/8 anonim válasza:

A Telenor most norvég tulajdonban van (nem magyar).

Mikor Pannonból Telenor lett akkor nem változott a tulajdonos, csak a név.

Az Antenna Hungária régi, megbízható távközlési szolgáltató - nagy bajt nem látok a részesedésükben.

2019. júl. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Telenort már tavaly eladták, egy cseh csoportnak.
2019. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Telenor nem magyar, hanem norvég. Kíváncsi lennék, a Népszava milyen nemzetiségű lett miután az előző mSZP tulajdonos csődbe vitte, és elkótyavetyélte ( mint mindent )
2019. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alex Fly ***** válasza:

Anno a Westel amerikai-magyar cég volt, aztán megvette a Matáv, a Matávot a Deutche Telekom (akkor lett a Westelből T-Mobile)...

A gyakorlatban mi változott?

2019. júl. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!