Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendeltem a Telekomtól egy...

Rendeltem a Telekomtól egy SIM-kártyát, de mivel van már náluk előfizetésem a régi személyi igazolvány számomat adták hozzá, most mi van?

Figyelt kérdés
Neten rendeltem, ott a mostanit adtam meg. De amit kiküldtek szerződést, abban még a réginek szerepel a száma.
2019. júl. 19. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Be kell menni és bemutatni az újat. Ez amúgyis kötelességed, az adatváltozást 14 napon belül köteles vagy a szolgáltatóknak, bankoknak jelenteni.
2019. júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgyis megyek érte az üzletbe, de nem tudom, odaadják-e.
2019. júl. 19. 15:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Odaadják, mert tudod igazolni magad az új személyivel.
2019. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Oda fogják adni, mert egyértelműen be tudnak azonosítani. A téseket meg egyébként sem érdekli semmi más, csak az, hogy fizess, lehetőleg minél többet. Leg ótvarabb cég az országban, engem még átverni is megpróbáltak. (utóbbi állításomat, hivatalos dokumentumokkal is alá tudom támasztani)
2019. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!