Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vannak olyan emberek, akiknek...

Vannak olyan emberek, akiknek nincs otthon számítógépük, csak mobiltelefonról neteznek?

Figyelt kérdés
Elég mindenre a telefon vagy éreznek valamilyen hátrányt az Internet használata során?

2019. júl. 20. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Igen. Mosógépük sincs. A telefonjukat csak hívni lehet, mert nincs rajta pénz.

Gondolom, neked mindened van.

2019. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen! És olyanok is vannak, akiknek se számitógépük, se okostelefonuk, se másmilyen telefonuk, és netük sincs! :(
2019. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem van gépem, de nagyjából egy éve nem használtam. Mindent lehet mobilon, táblázatot kezelni, torrentezni, játszani, sorozatot nézni stb.. Nem érzem hiányát a gépnek
2019. júl. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3: Köszi az értelmes választ.


1-2: Jó kötekedni, ugye? Remélem, most már szebb lett a napotok. Nem baj, én megbocsájtok nektek.

2019. júl. 20. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Dettó, mint a #3-as! Van asztali gépem, de nagyon sz#r, régóta nem használom! Mobilon szoktam netezni, filmet nézni, bár a normális játékok miatt jó lenne egy normális gép vagy laptop! :(
2019. júl. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
nem akartam kötekedni, én is megbocsájtok neked. Szép napot! :)
2019. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Én is megbocsátok neked, a butuska kérdésed miatt. És igeni s vannak emberek púppal, fél-lábbal, ill. anélkül, és nem is tudják mi az az internet.
2019. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!