Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s7 edge-t...

Samsung galaxy s7 edge-t megéri lecserélni Samsung galaxy a70-re?

Figyelt kérdés

2019. júl. 21. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Neeem, jobb a s7 edge
2019. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én megtettem, vagyis jobban mondva, párhuzamosan használom a kettőt. Éjszakai kamerázás esetén a képminőség sokkal jobb az S7 Edge esetén, valamint nekem (személy szerint) hiányzik az Edge screen.


Ugyanakkor természetesen gyorsabb, az akksija és a kijelzője fényéveklel jobb, valamint neke a One UI szimpatikusabb.


Én azért cseréltem le, mert az S7 Edge kijelzője beégett, valamint a belső tárhelye tele és az akksija is félig halott.


Ha az S7 Edge-ed még nincs fél lábbal a sírban, én nem cserélném még le a helyedben, legalábbis A70-re nem. Felső-középkategóriában érdemesebb nézelődni (A80, Note 10, S10e, esetleg Oneplus 7/7 Pro).

2019. júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kamerája az S7 Edge-nek még mindig az egyik legjobb, az A70-é inkább csak elfogadható szintű, meg ugye a kijelzője más felbontású, de más trendet is képvisel, ezeken kívül no komment, az S7 Edge már 2 éves, az A70 viszont idei típus, a legfrissebb szoftverrel, és minden másban is sokkal jobb, én is ilyet készülök venni!
2019. júl. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

S70-em van 2 honapja, mellette Galaxy Note 9 is. A legujabb telok. Note csucskatrrgoria, A70 kozep. Es a tapasztalatom, hogy alig van kulonbseg a ketto kozott. Lehet dicserni az S7-et, de mar

csak regi voltanal fogva sem jobb. 2 ev alatt minden korszerubb, az ujabb es ujabb android verziokra frissithetok. Az A70 is a legujabb 9 Pie vel jott ki. Raadasul 4500mAo az akkumulatoranak kapacitasa, ennel ma okosteloknal nincs nagyobb

2019. júl. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs nagyobb akksis??? Dehogynincs!


Samsung Galaxy M20 : 5000 mAh

Samsung Galaxy M30 : 5000 mAh

Asus Zenfone Max Pro M2: 5000 mAh

Asus Zenfone 6 : 5000 mAh

Xiaomi Mi Max 3 : 5500 mAh


Szóval akksiban vannak nagyobbak is mai telefonokban, de amúgy igen, az A70-é is ritka nagy!

2019. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy nem cserélném le A70-re. Nem sokkal tud többet S7 Edgenél. Én a helyedbe csak 5 éves korába cserélném le.
2019. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!