Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha vennék egy UHD tvt akkor...

Ha vennék egy UHD tvt akkor ezen a tv adások mennyivel lenne rosszabb minöségü mint fullhd tvn?

Figyelt kérdés

2019. aug. 1. 13:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal a felskálázás nem csak sima kinyújtást jelent, mert ebben az esetben egy UHD tévén egy Full HD adás minden pixele dupla méretű lenne. Ehelyett "megtippeli"/extrapolálja a hiányzó pixeleket, bár így nem olyan éles a kép. Ha nem nagyon fogsz UHD tartalmat nézni (YouTube, Netflix, Blu-ray 4K), szerintem teljesen felesleges ilyen tévét venni, bár az is igaz, hogy az ekkorák már szinte mind UHD-k.
2019. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Vettem és hihetetlen éles tiszta képre konvertálja a fullhd-t.

Ez egy 65"-os tv és 1.1 méterről is tiszta éles a képe.

Ez 650e Ft volt.

Viszont láttam olyant is üzletben, hasonló méretben, aminek csapnivaló volt a kápe. Igaz, az "csak" 400e Ft-ba került és nem a legújabb upgradrlő processzor volt benne.

2020. máj. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Majd feltöltök képernyő fotót, ahol látszik a kép minőség is és a képjavító technológia javítási trükkje is közelebbről megnézhető a másikon, ahol a pixelek is látszanak.
2020. máj. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez a video képjavító processzor teszi a dolgát a jobb képért.


[link]

2020. máj. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!