Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Linkeljetek olyan cikkeket,...

Linkeljetek olyan cikkeket, amely elmagyarázza, hogy miért rosszabb a gyorskaja, mint ha én vennék a boldba és csinálnék magamnak ételt? (Forgalmazási/helyesírási hibákat ne nézzétek. )

Figyelt kérdés
2017. júl. 26. 01:04
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Keress magadnak te cikkeket.
2017. júl. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
A Forgalmazási/helyesírási hibákat nem néznénk, ha nem írtad volna le őket. Sem itt, sem a boldba.
2017. júl. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Gyorskaja:nem tudod miből van,tele van ízfokozóval,agyonfűszerezett olvasd el néha az összetevőket és rájössz:

Ugyanez otthon elkészítve:tudod miből csinálod,és tényleg csak az van benne,semmi káros anyag....ennyi elég?

2017. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
A nevem Bold,James Bold...
2017. júl. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2017. júl. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
85%
Doloztam gyorsétteremben. A sima hambizsömle összetétele(arányoat már nem tudom):fehér liszt,lisztjavító,csomósodásgátló,só,cukor. Deannyi cukor,hogy kiégetik belőle,azért nem szívja magába a szószokat. Napokig nem romlik meg tűző napon se. Szerinted az normális?
2017. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Hát igen, mert éjjel egy órakor kiírod a kérdést, hogy linkeljetek!

Merthogy aki épp ébren van, kapásból 80 fél cikk van lementve a gépére pro és kontra, azaz gyorskaja és saját készítésű kaja témában.

Egyébként ott a gugli, azért van.

Ezért írtam éjjel, hogy keress te! Ha máshogy fogalmazol, esetleg annyit, hogy linkelnétek..., vagy köszi előre is..., talán nem úgy reagálok. Nem szolgák vagyunk, csak válaszolók.

1-es voltam.

2017. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
*féle
2017. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kacago uborka ***** válasza:
71%
Erre a felszólító módra én is ugrok, ez annyira bunkóság.:(
2017. júl. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!