Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Bekapcsoláskor miért nem szól...

Bekapcsoláskor miért nem szól az erősítő egyik oldala?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Denon PMA480R erősítőm van, NS10M hangfalakkal.

Amikor bekapcsolom, a bal oldal nem szól, meg kell ahhoz hajtanom kicsit nagyobb hangerőn, hogy "átüssön". Az az érdekes, hogy az előző Philips erősítőm is ezt csinálta, más hangfalakkal.


Bár annyira nem értek hozzá, de szerintem kondenzátor probléma lesz...

Mi lehet a hiba oka, és hogy lehetne megjavítani?



2019. aug. 4. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
13%

"Bár annyira nem értek hozzá, de szerintem kondenzátor probléma lesz..."

Ebben az a nevetséges, hogy ha nem értesz hozzá, akkor miért kell butaságokat kitalálni?

De nem vagy egyedül, ezen az oldalon (is) mindenre rámondják, hogy kondenzátor.

Hasonló, mint a nyugdíjasok gyakran ismételt szövege: amikor felhívnak, hogy rossz a TV, nem lehet bekapcsolni, "biztos rossz a kapcsoló".

Ilyenkor én már csak röhögök magamban, hiszen nyilván, mi más baja lenne? Kapcsoló vagy biztosíték (másik kedvencem).

Nézd, itt semmi szükség szakemberekre, mert kondenzátor, vagy kapcsoló vagy biztosíték, ennyiből áll ez a szakma.

Ezekhez pedig nem kell ész, a többi ezernyi alkatrész meg úgyis csak dísznek van ott.

2019. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm a választ, de ezzel én sem kerültem közelebb a megoldáshoz...
2019. aug. 4. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Gondoltam, várok még vicces vagy nem vicces ötletekre, de ha szerencséd van, csak meglazult a hangszóró-védőrelé forrasztása.
2019. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!