Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nagyon kisméretű gitár erősítő...

Nagyon kisméretű gitár erősítő? Hol találok olyat?

Figyelt kérdés
Láttam pl a Rocksuli c. filmben is, Jack Black a zsebére akasztva hordta. Tényleg nem a hangerő a lényeg, csak hogy szóljon valamin az elektromos gitár. Tényleg kicsi. Mint 2 kis üveg sör, kb akkora :D Látott már valaki ilyet?

2019. aug. 15. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Na mit gondolsz, hol árulnak gitár erősítőket?
2019. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akármelyik hangszerboltban, ahol gitárokat is árulnak, van többféle ilyen. Marshall, Honeytone (asszem így írják), Vox, Fender...... stb., jó drágák.
2019. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Másodiknak köszönöm! Első, azért kérdeztem mert benéztem egy hangszerboltba, nem találtam, és elbizonytalanodtam, hogy van-e. Kommented építő, és segítő. Ment a like, janem
2019. aug. 16. 00:09
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Elképesztő.
2019. aug. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

pl. www.mezzoforte.hu


[link]

2019. aug. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Láttam pl a Rocksuli c. filmben is, Jack Black a zsebére akasztva hordta."

Aliexpressről rendelte szerintem, mert én is ott láttam ilyeneket.

2019. aug. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én olyan "zsebre akasztható" minierősítőből a Marshall ms(?) két ládását használom. A célnak megfelel. Az a kisállványa pont befér a zsebbe
2019. aug. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az is jó, abból van egy hangfalas verzió is. Nekem van még egy ősrégi szövetborítású hangfal,valójában ebben a méretben mindegyik majdnem ugyanúgy szól, szóval mindegy melyiket veszed meg. Nekem van még a Honeytone mini amp, az se rossz, mondjuk mind kb. 10.000 Ft.
2019. aug. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Néhány filléres alkatrészből, egy TDA-s IC-ből, kiszuperált rádió hangszóróból és bazári fadobozból ennél sokkal jobbat és hangút lehet építeni. Én meg is csináltam és odaajándékoztam egy gitáros kissrácnak aki meglátta nálam. Azóta építettem többet is, de csak komolyabb fejet.
2019. aug. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze, de nem mindenki ért hozzá.
2019. aug. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!