Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen erősítőt érdemes venni?

Mokledor kérdése:

Milyen erősítőt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Van egy Volkswagen Passat 1997 es kivitelű már az új karosszériás autóm. Van egy M.N.C 400w os mélyládám, csak én mint laikus nem tudom hogyan és mit kell rákötni. Nem tudom milyen erősítőt kell vegyek hogy szépen is szóljon meg jól is. Hogyan tudom bekötni? Milyen (olcsóbb) erősítőt tudtok ajánlani?

2019. aug. 16. 06:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod,hogy hogyan mit kell rákötni,,akkor ha mi ajánlunk erősítőket,és megveszed valamelyiket,akkor utána azzal mit fogsz kezdeni- Ha nem tudod,hogy hogyan mit kell rákötni ?


Pár ismerős is feltette ezt a kérdést,,és később az lett a vége,hogy megvett mindent,és nekem kellett beszerelni...


Ha van villamossági ismereted,akkor el fogsz boldogulni vele,,ha meg nincs akkor így távsegítséggel sem nagyon fog menni..

2019. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
MNC soha nem fog szépen szólni, az autóhifi termékek legalja, szutyok.
2019. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!