Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes márkás tévét venni?

Érdemes márkás tévét venni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a régi japán márkák közül gyakorlatilag már csak a Sony és a Panasonic gyárt(at) tévét, ezek másfél-kétszer annyiba kerülnek, mint pl. egy elvileg ugyanolyan tudású másik, nem koreai. Jön fel pl. a TCL, de azok nem tudnak felvenni (nem néztem minden modellt), és van még egy rakás másik kínai, lengyel, és török. Most egy Sharpom van de a firmware néhol használhatatlan és ronda. Le kéne cserélni. LG és Samsung kizárva, mert kell a fejhallgató-kimenet, azokban meg nincs. Kinéztem egy (valószínűleg nem japán) Panasonic-ot, de nem tudom, megéri-e a kb. másfélszeres árat.
2019. aug. 19. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk 4db lg van, okostv mind. Nincs semmi gond veluk, es a fejhallhagato is jo hozza csak vezetek nelkuliek. Ket gyerek nyuzza pedig rendesen oket ps4 el.

Vegyel minosegit

2019. aug. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

volt már kb 20 Samu és LG TV-m is


mindegyiken volt fejhallgató kimenet

2019. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig pont LG oled tvt vennék semmi mást.


Ha a jót kizarod akkor nincs gond az olcsóbb panasonicok török televíziók azokkal nincs gond.

2019. aug. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csakis LG. Jelenleg a legjobb a Damsung mellett. 4 Lg tv-t használtam eddig és egy samsungot. Mindegyiken volt fejhallgató kimenet...
2019. aug. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az utóbbi pár évben megjelent LG és Samsung tévéken tudtommal nincs fejhallgató-kimenet. 1-2 eldugott helyen lehetnek még évek óta a polcon porosodó modellek, amelyeken még van. Aktív hangfalakhoz akarom kötni. Nem akarok hangprojektort vagy hasonlót venni egy halom pénzért az optikai kimenet miatt.

De ha jó a hang, ez nem olyan fontos. Amiket kinéztem, azokban nincs külön mélysugárzó.

2019. aug. 20. 10:34
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor linkelj már be pár tíulpust, amin szerinted nincs
2019. aug. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Panasonic németországi, EU leányvállalata a török Vesteltől vesz sok TV-t, ezek felismerhetők az alaplap csatlakozóinak elrendezéséről.

Belülről pedig kiváló LG LCD található benne, bár ezt nem ismeritek fel, mert nincs jelölve, a háttérvilágítás pedig Vestel. De ez nem gond, mert az LG kiválóan képes visszafelé fejlődni a háttérvilágítások technikájában. Hihetetlen, mekkora baklövéseket követnek el, ami csak pár év után derül ki, hogy elcsesztek valamit.

A menürendszer formailag átszabott, de logikailag a Vestelekkel azonos.

Elképzelhető más típus is, csak azokról beszélek, amivel szervizemben találkoztam.

2019. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Parancsolj:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A Samsungoknál nem említik.


[link]

[link]

[link]

[link]


Most Te küldj linket olyanokról, amiken van, lehet őket kapni "tévéraktár" jellegű üzleteken kívül máshol is, és mondjuk 150.000 (de inkább 100.000) Ft alatt vannak. LG és Samsung.

2019. aug. 20. 11:59
 9/10 Garott ***** válasza:
100%

Itt nézz körbe:

[link]


Az árukeresőn már lehet beállítani a fülhallgató kimenetet, mert hiába írták többen, tényleg sok samsung tv-ben már nincs.

2019. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kösz, ismerem, igazából találtam is ott, csak régi modell, ezért még gondolkodom. Amúgy emberek szerkesztik, nem teljesen megbízható, mindig meg kell nézni a gyári specifikációt az eredeti termékoldalon, ha van. Ha nincs, esetleg létezik pl. valamilyen PDF kiadvány (Google: filetype:pdf), bár erre csak kevésbé márkás termékeknél kényszerül az ember.
2019. aug. 21. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!