Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jófogáson el tudnám adni a...

Jófogáson el tudnám adni a már nem használt de jó állapotú márkás ruháimat? Az új ár hányad részéért érdemes feltenni hogy elvigyék?

Figyelt kérdés
2016. nov. 12. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
El. Persze. En 2/3-dal kezdenék es ha nem megy akkor szépen lehet lefelé menetelni 1-2 havonta
2016. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1/3 reálisabb. 2/3 az egy bolti akció. Te nem a bolttal versenyzel, hanem a turival!
2016. nov. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1/3-ig is eljut ha nem veszi meg senki drágábban, de miért dobna el rögtön a lehetőséget, hogy valaki drágábban elvigye? Főleg ha nem gyorsan kell a pénz.
2016. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En a 15 ezres ruhakat kb 5000ert adtam el. De egy gagyi bershka vagy nyujorker kategorias ruhat el se lehet adni. Az ilyeneket a gardrobcseren erdemes.
2016. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Szerencsere csak markas jo cuccaim vannak amik mar nem kellenek. Az ido nem surget igy felteszem a bolti 2/3aert aztan kethet mulva fele aztan 1/3. Aztan majd meglatjuk elviszik-e.
2016. nov. 12. 21:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha márkás cuccok (és itt most nem Bershka, Pull&Bear és hasonlókra gondolok, hanem Hilfiger, Boss, Armani, stb), akkor állapottól függően 2/3-1/3 áron.

Ha nagyon jó állapotú, abszolút újszerű, akkor meg lehet próbálni 2/3 áron. Ha viszont már használt, viseltes, szöszös, stb akkor 1/3 a reális.

2016. nov. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a gardrobcsere.hu-n próbálkozz. Ruhaeladásra sokkal jobb oldal az.
2016. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer raktam fel cuccokat, negyedáron kelt el az egyik, a többire nem is érdeklődtek, pedig márkás, nem használt, jól fotózott cuccok voltak, harmadáron hirdettem őket, úgyhogy inkább kidobtam mindet, felesleges az idő a fotózgatásra, feltöltögetésre.
2016. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!