Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 250ccm 2t vagy 450ccm 4t?...

250ccm 2t vagy 450ccm 4t? Persze markas lenne nem egy kinai cross Yamaha kawasaki honda johet szoba milyent erdemes venni?

Figyelt kérdés
Tisztaba vagyok vele h a 2t jobban porog elobb el is kopik de viszont olcsobb hozza az alkazresz es egyszerubb szerelni is melyiket ajanlanatok 2t vagy 4t?

2018. júl. 3. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jogsid van rá, akkor én mindenképp a 4T-re szavaznék, de ugye itt akárki akármit ír, szubjektív vélemény lesz csupán.
2018. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Crossmotorrol beszelunk ugye jogsi nem kell ra
2018. júl. 3. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy rendesen versenyeznél vele, vagy csak úgy ni néha mennél vele az erdőben, meg a mezőn?

Én utóbbi célra használtam egy Honda CR 250-est, 2 üteműt. Jó volt nagyon, meg hogy egy bizonyos ponton majdnem lerepített, olyan ereje volt, de a 2 ütemű motor az nehezen használható, pláne ha csak krúzolgatsz a mezőn. Nekem bőven több, mint 100 üzemóra volt így a motorban, hogy nem nyúltunk hozzá, pedig elméletileg 40 óránként generálozni kellene.

A 4 üteműnek sokkal hosszabb a szervízperiódusa, ha pedig csak mezőn használgatod, akkor sosem kell hozzányúlnod szerintem. És sokkal könnyebben kimotorozható.

Na a lényeg, amire ki akartam lyukadni: crosspályára 2 ütem, laza endurózgatásra 4 ütem.

2018. júl. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Laguna2 válasza:
2-4 ütem két különböző stílus, 250 2t és a 450 4t, nagyságrendileg ugyanazt tudják, nyilván máshogy adják le a teljesítményt, ezért is van külön hívei :). egy biztos, hogy komoly motoros rutin nélkül mindkettő nagyon sok egy kezdőnek.. Karbantartással nem értek egyet, mert lehet hogy a 4t többet elmegy, viszont vegyél bele csak 4db titán szelepet.. annak az árából komplett felújítod a 2t-t.
2018. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!