Upc-hdmi kábel probléma?

Figyelt kérdés

Folyamatosan elmegy a jel a upc és a tv között.

A beltéri működik,de a tv egy időn után elveszti a box jelét és ledobja a upx-t. Ilyenkor kiírja,h hdmi 2 és csak akkor javul meg ha 3-4 alkalommal ki és be kapcsolom a tv-t.


Régebbi beltérivel teljesen jól működik,de az már nincs is nálunk.


Amit kipróbáltam:


-Hdmi 1,2,3 csatlakozást

-2 beltérink van,mindkettővel ugyanezt csinálja

-3 fajta hdmi kábelt

-százlábúval rossz a képminőség.


Ha csak maga a tv-be van pendrive behelyezve és azon nézünk tv-t,akkor tökéletesen működik a tv.


Mit lehetne csinálni,hogy működésre bírjam?


2019. aug. 25. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szolni kell a szolgaltatonak, hogy cserekjek ki a boxot.
2019. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez box hiba. Szolgáltató hibajelentőjét felhívod elmondod mi van és küldejenk ki valakit aki cseréli a boxot.
2019. aug. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ugyanez a box,régi tv-n százlábúval tökéletesen működik.


Mindkettő vadi új boxunk ezt csinálja a tv-n hdmi-vel. Ígyis box hiba?

2019. aug. 25. 16:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a hiba, hogy nem írod a TV típusát.

Én meg nem írom, hogy miért érdekel.

2019. aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 iavel válasza:
Hasonló problémával tettem fel kérdést. Az én LG full HD LED TV-m sem veszi a jelet a boxból, egyik HDMI bemeneten sem. SCART-on viszont igen. Cseréltem HDMI kábelt, cseréltem boxot is (mert 3 van a lakásban), kötöttem rá laptopot is, de a HDMI bemenet így sem működött. A kérdéses mediabox (HD, felvevős) viszont egy idő után ráadásul be sem kapcsolt. Elképzelhető, hogy tönkretette a box a TV-t?
2019. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
HDMI-bemenet néha tönkremegy áram alatti dugdosástól is, de ez több feltétel függvénye.
2019. aug. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!