Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma a külső...

Mi lehet a probléma a külső merevlemezzel?

Figyelt kérdés

sziasztok!


Vettem ma egy 3.0 ás USB hosszabító kábelt. Bedugtam a hátsó USB portba, elvezettem előre.


Ami érdekes: Rákötöm a decemberben vásárolt 2TB-os WD Elements Külső winchestert, és kattogó hangot ad ki, lefagy :O Ha rákötöm az előlapi 2.0-ás USB-re akkor működik rendesen, nem kattog meg semmi. Mi lehet a probléma? :O Rákötök pl egy sima pendrive-ot, ami szintén 3-0ás, az meg működik rendesen, nem fagy le semmi.



#pendrive #kábel #USB 3.0 #USB 2.0 #hosszabbító #WD elements #külső mereevlemez #USB hosszabító kábel
2019. febr. 28. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

lehet nem ad át elég feszültséget a kábel, nem jó az árnyékolás.

Nálam ilyen HDMI kábellel fordult elő, 15 m-es kábel gond nélkül megy a tv set-top box tv-hez, wii u is, bezzeg a gtx 1080-nál egyfolytában ugrál, szakadozik, elmegy a jel.

2019. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt is tanácsolták hogy vegyek másik kábelt a merevlemezhez. USB3.0sat. De hivatalosan 3.0-ás kábelt hapatm hozzá, ezért érdekes számomra :(
2019. febr. 28. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ez tipikusan akkor van, ha nem ad át elég feszültséget a kábel...
2019. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy írják. Egy pendrivenak jóval kevesebb feszültség kell, ezért tud működni. Valószínűleg az első usb port nagyobb feszültséget ad le. Hátul biztosan USB3 portba dugtad?
2019. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen tuti. Van USB 3.1 is :)
2019. febr. 28. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!