Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tényleg ilyen rossz homályos...

Tényleg ilyen rossz homályos a képe egy dvd-nek a blue ray-hez képest? Venni akarok egy 102 cm-es tv-t de a saturnban láttam hogy megy egy kép dvd-n az homály, aztán blue ray-n az gyönyörű, ha tényleg ilyen inkább maradok a kicsinél

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, de azért egy 102 cm-es tévéhez már egy blu-ray lejátszó is dukál. :)

Igaz nagyon drágák itthon a filmek, de ősztől 2-3 ezer forinttal olcsóbbak lesznek.

2010. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálam a 127-es érte el a határt: úgy már nem néznék DVD-t.

De a 106-os egy "felkonvertálós" lejátszóval szép.

Igaz, nekem csak 720p, de ha most kellene döntenem, akkor a nagyobbat venném.

Csak eredeti filmeket nézel?

2010. júl. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem csak eredetieket, a haverom ír sokat és ad mindig kölcsön, amennyire időm van megnézem, de már unom a kis tv-t, nekem csak eredetiek vannak, azokat is szívesen nézném már nagyban, de nem tudom mit tegyek, ha csalódás lesz inkább nem venném meg a nagy tv-t. két lejátszóm is van egy sony és egy samsunk combo, mindkettő a tv-re van kötve de az enyém 35cm-es:-) lehet röhögni:-) a sony miatt gondoltam veszek vmi led bravia-t mert az kompatibilis a házimozival, de még nem döntöttem, nem is tudom mit jelent az hogy felkonvertáló. melyek ezek? köszi előre is
2010. júl. 14. 16:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 72-esem (4:3) volt és kicsinek találtam a filmekhez.

Én a 720p DiyX-et kedvelem, a tömörített Blue-ray nem is jó nálam, meg a PS3 se ismeri fel. Blue-ray még nem ment rajta. Ezt csak azért írom, hogy tudd: DVD és BlueRay mellet van alternatíva. Nem bántam meg a váltást!


A Saturnban kérj meg egy lelkes eladót, hogy mutassa meg milyen felskálázva egy DVD film.


Egyébként örülök, hogy túl vagyok a vásárláson,

sokat kellett tanulnom és még így is keveset tudok a témában: nem tudom megmondani, hogy "melyek ezek".

Itt egy link induláshoz:

[link]

2010. júl. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

UI:

Valamilyen lejátszót venned kell a LED TV mellé!

2010. júl. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

35cm Vs. Led

:)

2010. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, van lejátszóm kettő is egy sony egy samsung, elég jók, szinte bármit lejátszanak, csak hát ezek mezei dvd-k nem blu ray lejátszók, de remélem jó lesz a kép, hát igen 35 cm:-)
2010. júl. 15. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!