Hogy kéne bekotni ezt az erősítőt?

Figyelt kérdés
Adott egy prosal 300w erősítő ami eddig üzemelt egy diabesi mellyel na eddig nincs is baj de az most tönkre ment ( le ejtettem és most recseg) na de most van egy olyan mély ami 4+4 ohmos két tekercses a mély ezért tanácstalan vagyok hogy most oké szorosan mert nem bírja el az erősítő de vajon az is sorsnak számít ha nem hidba kötöm? Gyakorlatilag az erősítőn csak annyi van hogy a hidalas 4 ohmos lehet így nem tudom

2019. szept. 10. 18:41
1 2
 11/13 Szirty ***** válasza:
:)
2019. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha az erősítő bírja, mehet úgy, hogy hidalod a 4 csatornát kettőre és egyik négy az egyik tekercsre, másik a másikra. 2 ohmon tuti nem stabil, azt ne is erőltesd.
2019. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget főleg azoknak akik túl tudnak lépni egy dolgon és tényleg a kérdéssel foglalkozott
2019. szept. 12. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!