Van egy philips tv és egy Ilike mediabox, az antennat bedugtam a boxba, es a mediaboxon probaltam behangolni a csatornakat de nem lett jó, megtudnatok mondani hogy mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

2019. szept. 12. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:

De mit akarsz az iLike (konkrétan így írja a gyártó) médiaboxszal?

Milyen szolgáltatóhoz tartozik ez?

Mert a TV-hez nem kell, sok esetben.

2019. szept. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Két dolog lehet: A box nem kompatibilis az antennával (a DVB-T csak a földfelszíni, a DVB-C csak a kábeltévé vételére képes - előfordul hibrid, ami mindkettőt tudja, de hangoláskor be kell állítani a megfelelőt). Vagy az antennán nincs jel.
2019. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"megtudnatok mondani hogy mi lehet a hiba?"

Milyen antenna? Szobaantenna? Tetőantenna? UPC, Digi, más kábelszolgáltatótól kapott kábelen érkező jel?

Le tudnád írni részletesebben mi az amit "az antennat bedugtam a boxba" -ként említettél?

2019. szept. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szobaantenna, ilike az a neve a mediaboxnak ebbe dugtam bele az antennát mivel a box viszi at a jelet a tvnek, elinditotttam az automatikus hangolást de egy csatornát se talált
2019. szept. 12. 19:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Hagyományos, képcsöves TV?

Ha feltételezzük, hogy DVB-T boxról beszélsz, az nem garantált, hogy mindenhol működnie kell, miután az függ a térerőtől, lakás fekvésétől.

iLike STB-2580, erről van szó?

Ha igen, miért nekem kell kitalálni?

Ha nem, akkor miért nem írod?

2019. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy jobb esetben ablakon kívüli antenna kellene, vagy tetőantenna.
2019. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" mivel a box viszi at a jelet a tvnek,"

Nem viszi.

Egyéb kérdés?

2019. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vissza kellett állítani az alapbeállításokat, csak kellett hozzá beírni a kódot!
2019. szept. 25. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!