Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a Sennheiser...

Mi a véleményetek a Sennheiser HD 4.40 és 4.50 fülesekről?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy wireless fülest és ezt a kettőt néztem ki. De nagyon megoszlik a vélemény róluk. Főbb szempont számomra hogy kényelmes legyen mert azt tervezem hogy a pc-hez is eszt használom. Most egy Razer kraken usb fülesem van a géphez. Az kényelmes akár 5 óra után is.

2019. szept. 17. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Árukereso.hu-n toplista 4. helyezett. 4,5 feletti kb. 100 értékelésből.
2019. szept. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom de ott is mondanak hideget meleget róla. Sokuk nem tér ki a kényelemre.
2019. szept. 17. 13:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 4.40 van, hát.. 5 óra után azért már érzem, hogy a fejemen van.. Amúgy nagyon szeretem, nagyon sokáig bírja, nagyon jól szól, jól „hangszigetel” (pedig nincs semmi aktív zajszűrés funkciója), és árban is jó.


Sajnos viszont minden ember füle/feje más, így ezt csak a használat során lehet megtapasztalni.


Ja, és Windows-on (10-es) wireless nekem nem sikerült megszólaltatni, de lehet, hogy nem jó az adapterem (a Panasonic-omnak mondjuk megfelel), franc se' érti..

2019. szept. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teljesen körbefogja a fület ? Vagy itt ott csak ráfed ?
2019. szept. 24. 12:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Füle válogatja, de azt gondolom úgy tervezték, hogy takarjon teljesen :-)
2019. szept. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!