Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 2.1-es házimozi erősítőre...

Arajanlat kérdése:

2.1-es házimozi erősítőre szeretnék 2 db hagyományos hifi hangfalat kötni, subwoofer nincs. Ez megoldható? Jól fog szólni a cucc?

Figyelt kérdés

2019. szept. 29. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Miután a 2.1 erősítőkben leszűrik a bal-jobb mélytartományt és monósítva egy külön végfokozatra küldik, ami a teljesítmény nagyobbik részét biztosítja, ezzel elmondtam a megfejtést.
2019. szept. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont azért 2.1, mert külön subwoofer kell hozzá, hogy a mélyeket jól meg lehessen döngetni. Ha az nincs, egy mezei sztereó erősítő kell neked.
2019. szept. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2019. szept. 30. 07:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy típust írjál már, milyen erősítő az, ami külön 2.1-es erősített kimenettel rendelkezik.
2019. szept. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 4

Nem láttál még olyan erősítőt, aminek három kimenete van, három passzív sugárzó részére?

Belsejében két kisebb és egy nagyobb teljesítményű végfokozattal?

Le vagy maradva...

2019. szept. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Harman Kardon BDS 270. Ez egy 2.1-es házimozi erősítő, két hangfal+sub.

Közben megoldódott a kérdés, a menüben állítható a dolog, a 2 hangfalra küldi a basszust a cucc. Szóval megoldható :)

2019. szept. 30. 10:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Na pont ezért kérdeztem volna, mert szinte biztos voltam benne, hogy egy újabb készülékről van szó és hogy valamilyen lejátszóval egybeépített csoda. Ez kb tud 2x10 és 1x20 wattot stabilan, szóval köthetsz rá bármit, amit találsz.
2019. szept. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!