Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri-e ez a laptop? (Lenovo...

Megéri-e ez a laptop? (Lenovo ideapad 330)

Figyelt kérdés

Udv mindenkinek, olyan kerdesem volna nezelodtem maximum 200 ezres kerettel minel erosebb laptop utan amiben legalabb 8gb ram van, dedikalt gpu jo teljesitmennyel, es legalabb egy i5 intel, mivel ryzenek nem tul erosek laptop teren ilyen arban es erre a modellre esett a valasztasom:


Lenovo IdeaPad 330 81FK00BRHV Notebook


Hatranyai amit eszrevettem hogy TN paneles, viszont asztalin is ezt hasznalom es szerintem ezzel egyutt tudok elni, valamint a merevlemez lassusagat 500gb kingston m2 ssdvel turboznam fel.


A laptop maga munkara es alapveto jatekra lenne es a i5-8300h & gtx 1050 parosnal jobbat nem talaltam ennyiert.


Koszonok minden segito hozzaszolast elore is.



2019. okt. 11. 04:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!