Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Eleaf iJust3 típusú elektromos...

Eleaf iJust3 típusú elektromos cigarettám folyamatosan éget, amikor nem nyomom a gombot, akkor is. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

A fenti eszközöm használt, egyik haveromé volt. Az előéletéről mindent tudok, mivel a legjobb haverom az illető, ezért minden eséséről tudok. Eddig csak egy problémája volt, hogy maga a mod és a fej nem illeszkedett az egyik gyűrű miatt, de egy lehelletnyi helyrekalapálás után megjavult

Azután semmi probléma nem volt vele, belevaló porlasztót vettem, és használtam

Annyit vettem észre egyedül, hogy a tankbol valahol folyik a likvid, de csak ha döntve van vagy ha nem használom sok ideig. Ezután elmentem egy buliba, ahol egy ideig teljesen okesan mukodott, aztan egyszercsak nem kapcsolt be

Gondoltam lemerult/akkuval van valami (pedig 80-60% között volt). Ezután sikerült egyszer egyszer bekapcsolnom, de minden szivás után kikapcsolt. Egy órával késöbb (ezalatt tudni kell, hogy a zsebemben volt, ugráltam, stb, mint amit egy bulin csinal az ember) megint sikerült bekapcsolni, és ekkor történt a baj: elkezdett égetni anélkül, hogy én a gombot nyomtam volna. Ezután a fejet (miközben égetett az ec, a 10 másodperces vészleállást meg nem várva) elkezdtem gyorsan lecsavarni a fejet, nehogy elégjen a porlasztó. A művelet közben pattant egyet az ec, de semmi különösebb baja nem lett.

A buli után pár nappal ismét összeraktam, megnézzem működik-e, és működött, annyi különbséggel, hogy minden egyes szívás után egy fél másodpercig tovabb marad lent a gombnyomás (mondanom sem kell, úgy, hogy én nem nyomom). Azóta nem igazán merem szívni. Ezesetben mi a teendő? Hova lehet vinni, vagy mit kell kicserélni rajta? Válszotokat előre is köszönöm :)



2019. okt. 29. 18:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!