Gyerekeknek ps4 hez melyik autós játékot javasoljátok?

Figyelt kérdés

2019. nov. 4. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit szeretne de tudom ajánlani a Gran Turismo Sportot, a The Crew 2-őt és esetleg még a DriveClub-ot (bár ennek talán már megszűnt minden támogatása, nincs online módja, de én nagyon imádtam). Saját példával tudok szolgálni. Tesóm (13 éves) nagyon szereti a Crew-et (jót tudunk együtt játszani), mert olyan könnyedebb szabadabb, és több járművet is , vezethet (motor, autó, hajó, repülő) és ha van(nak) haverja(i) akkikel tudja játszani akkor zseniális. A Gran Turismo szinte (szerintem) egy az egyben az ellentétje a Crewnek. A GT-ben a hangsúly a komoly versenyzésen van bár ennek ellenére szerintem az online versenyeken a büntetőrendszer úgy sz.r ahogy van. Ha nem akar véresen komoly versenyeket menni akkor lobby-ba tud "barátságos versenyeket" menni, de ha versenyezni se akar akkor vannak a "Free Run" szobák, és a grafikája a GT-nek gyönyörű, szerintem egyértelműen szebb a Crew-énél, és + pont a GT-nek hogy kb napi 40 km megtétele után "Daily Gift-ként" autót kap az illető ajándék, így ha szerencséd van kaphatsz nem olcsó autókat. Jók még a havi frissítések is (általában új autókkal és pályákkal is) bár míg eleinte 7-9 autó jött, most már kb 4-5 és azért ez nem olyan jó. Tesómnak annyira nem tetszik a GT pont a túl komolysága miatt. Szerintem a maguk nevében mindkettő nagyon jó játék. Remélem tudtam segíteni :).
2019. nov. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első jól leírta, én meg tudnám ajánlani az Asetto Corsat, nekem bejött, nagyon jó grafikája van, viszonylag sok autóval, bár van ami dlc-s.
2019. nov. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, elnézést nem olvastam, hogy gyerekeknek, akkor mindegy ez nem lesz jó :D
2019. nov. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. nov. 6. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!