Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Gyerekeknek ps4 hez melyik autós játékot javasoljátok?

Keress kérdéseket hasonló témában: PlayStation 4

2019. nov. 4. 23:52  Privát üzenet  

A válaszok
Attól függ, mit szeretne de tudom ajánlani a Gran Turismo Sportot, a The Crew 2-őt és esetleg még a DriveClub-ot (bár ennek talán már megszűnt minden támogatása, nincs online módja, de én nagyon imádtam). Saját példával tudok szolgálni. Tesóm (13 éves) nagyon szereti a Crew-et (jót tudunk együtt játszani), mert olyan könnyedebb szabadabb, és több járművet is , vezethet (motor, autó, hajó, repülő) és ha van(nak) haverja(i) akkikel tudja játszani akkor zseniális. A Gran Turismo szinte (szerintem) egy az egyben az ellentétje a Crewnek. A GT-ben a hangsúly a komoly versenyzésen van bár ennek ellenére szerintem az online versenyeken a büntetőrendszer úgy sz.r ahogy van. Ha nem akar véresen komoly versenyeket menni akkor lobby-ba tud "barátságos versenyeket" menni, de ha versenyezni se akar akkor vannak a "Free Run" szobák, és a grafikája a GT-nek gyönyörű, szerintem egyértelműen szebb a Crew-énél, és + pont a GT-nek hogy kb napi 40 km megtétele után "Daily Gift-ként" autót kap az illető ajándék, így ha szerencséd van kaphatsz nem olcsó autókat. Jók még a havi frissítések is (általában új autókkal és pályákkal is) bár míg eleinte 7-9 autó jött, most már kb 4-5 és azért ez nem olyan jó. Tesómnak annyira nem tetszik a GT pont a túl komolysága miatt. Szerintem a maguk nevében mindkettő nagyon jó játék. Remélem tudtam segíteni :).

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2019. nov. 5. 00:13 Privát üzenet
Az első jól leírta, én meg tudnám ajánlani az Asetto Corsat, nekem bejött, nagyon jó grafikája van, viszonylag sok autóval, bár van ami dlc-s.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2019. nov. 5. 14:14 Privát üzenet
2-es vagyok, elnézést nem olvastam, hogy gyerekeknek, akkor mindegy ez nem lesz jó :D

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2019. nov. 5. 22:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

# 4/4Időpont 2019. nov. 6. 17:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hálás lennék a segítségért! SPL6004 4 csatornás erősítő, hídban rms 2×500w 4ohm. Dupla Kicker Comp mélynyomó, hangszóróként 2×2 (4ohm) 400w rms. Hogy lenne helyes összekötni?
Szeretnèk egy autós rádiót belerakni egy hangfalba ès azt meg rákötni a hangszoróra de ugyhogy hogy a rádió áramról menne 220ról. Ez hogy lehetsèges megcsinálni?
Autós (kazettás) fejegység és mp3 lejátszó összekötése házilag?
Milyen autós mélyládát ajánlanátok?
Valaki ért autós erősítőhöz?
Békéscsabán melyik autós iskolát javasoljátok?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!