Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Olcsón gitárcucc zenekari...

Olcsón gitárcucc zenekari próbákra?

Figyelt kérdés
Van: digitech rp55 effekt pedál, Lexicon alpha hangkártya, kis 10 wattos szobakombó, squier strat gittyó. Jelenleg ez van itthon. Volt peavey bandit 80watt, illetve hughes&kettner 60w-os kombóm. Azokat használtam még régebben próbákon. Közben a két kombó elment, mert szobában nem kellett. Eltellt közben jó pár év, én maradtam meg a youtubácsi. Viszont új erőre kapva újra ringbe szállnék. De sajnos Orbánia eléggé megköti a kezem cuccvétel ügyben. Mit vennétek rock/grunge ilyesmi stílushoz. Már gondolkodtam hangfalban is, csak nem tudom a kis kombó mennyire hajtaná meg a nagyobb dögöt. Nem nagyon vágom ezt az elektronikai dolgot. Vagy nagyobb kombó?? Köszi

2019. nov. 14. 04:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hát ez az amitől tartok én is. Meg ez ugye hely függő is. Dob mellé rock/grunge stílusban mit lehetne venni olyan 50e körül? Ami azért nincs koppra kihajtva?

Szerintem ebből használt kombó lesz, mert újat ennyiért csak valami gyengébbet kapok, annak meg nem látom értelmét. Vagy nem? Kipróbálni se nagyon lehet dob mellett, nyilván nem fogja nekem idehozni tesztelésre.kb 30-40wattos cucc nem hiszem elég

2019. nov. 14. 16:24
 12/15 Ypszilon1980 ***** válasza:

Jó, de azt is nézd, hogy mekkora hangszóró van benne.

Ez oké csak 40W-os, de 12 colos hangszóró, és brutál jó is a hangja.

[link]


Mondjuk ezek is inkább max amatőr zenekarnak, kisebb helyiségben jók.


Persze ha nagyobb kell, akkor arra kell áldozni, és hát persze azt te tudod mire kell, hová, mekkora helyiségbe. Kültéren ezekben a kategóriákban ne is gondolkozz.

2019. nov. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én azt csinálnám hogy vennék egy új kustom 100w-os fejet 38-ért, hagfalat pedig csináltatnék hozzá. Vagy vennék egy üres ládát és nézék bele szórókat a gs-en.

Én sajnos nem ezt az utat választottam, hanem sok időm és pénzért építtettem mindent és az a full csöves nagyon szuper de nem mindenre. Szóval ezek a tranyósak megszólalnak azért mindenhez.

2019. nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, segítséget. Szerencsére egyenlőre nem égető a helyzet, van még időm gondolokodni. Csak szeretek előre informálódni, hogy mikor a vételre kerül a sor, ne legyen elkapkodva.
2019. nov. 17. 12:06
 15/15 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindenkinek :)
2019. nov. 17. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!